Operator maszyn - praca wakacyjna!
  • Rybnik
Rybnik, Rybnik, Śląskie, Polska
DSV Services Sp. z o.o.
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa różnych rodzajów maszyn na hali,

  • praca na linii produkcyjnej,

  • kontrola jakości produkowanych wyrobów,

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy,

  • realizacja zamówień wyrobów zgodnie z wytycznymi,

  • bieżące prace związane z utrzymaniem płynności produkcji.

WYMAGANIA:
  • motywacja i chęć do pracy

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym 06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 06:00).

OFERUJEMY:
  • umowę zlecenie,

  • pracę na okres wkacyjyjny w okresie od czerwiec do końca września - do uzgodnienia podczas rozmowy telefonicznej,

  • wynagrodzenie ze stawką 27,70,

  • przyjazna procedura onboardingu, przez pierwsze trzy dni będziesz mieć opiekuna, który Ciebie wszystkiemu nauczy.

Aplikuj już teraz i zarezerwuj sobie miejsce na start pracy! Możesz zabrać ze sobą znajomych :)

  • Praca Rybnik
  • Operator maszyn Rybnik
  • Operator maszyn budowlanych Rybnik
  • Operator Rybnik
  • Operator koparki Rybnik
  • Operator wózków widłowych Rybnik
  • Rybnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293