Operator Maszyn - Praca w firmie produkcyjnej
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
Paretti Sp. z o.o. Sp. k.
10. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

  • Obsługa i nadzór nad pracą maszyn produkcyjnych zgodnie z ustalonymi procedurami.
  • Monitorowanie procesów produkcyjnych w celu zapewnienia wysokiej jakości wyrobów.
  • Przestrzeganie norm bezpieczeństwa oraz higieny pracy.
  • Raportowanie wszelkich problemów technicznych lub awarii maszynowych.

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B lub uprawnienia UDT
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych będzie dodatkowym atutem
  • Chęć do pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym - praca na 3 zmiany

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową lub zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę
  • Dobre wynagrodzenie stałe plus premie i inne pieniężne benefity
  • Przydatne benefity: prywatną opiekę medyczną i kartę multisport
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kwalifikacji.

  • Praca Opole
  • Operator maszyn Opole
  • Operator maszyn Opole Lubelskie
  • Operator maszyn budowlanych Opole
  • Operator Opole Lubelskie
  • Operator Opole
  • Doradca podatkowy w Polsce Opole
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Opole
  • Pracownicy uczelni w Polsce Opole
  • Operator koparki Opole
  • Operator wózków widłowych Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246