OPERATOR MASZYN (praca sezonowa) Strzelin!
  • Strzelin
Strzelin, Strzelin, dolnośląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • praca przy produkcji produktów ziemniaczanych,
  • włączanie i wyłączanie maszyny rozładowującej ziemniaki,
  • kontrola przepływu ziemniaków,
  • obsługa maszyn podających ziemniaki na produkcję,
  • utrzymywanie czystości na hali produkcyjnej,

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Wymagania:

  • dokładność,
  • sumienność,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie (praca sezonowa, od sierpnia do listopada)
  • wynagrodzenie godzinowe - od 30 zł brutto,
  • praca zmianowa - 2- lub 3- zmianowa, w zależności od rodzaju maszyny
  • bezpłatny transport pracowniczy na trasie: Ziębice - Henryków - Chociwel oraz Przeworno - Strzelin - Chociwel,
  • deputat frytkowy.
  • dopłata do posiłków.
  • miejsce pracy: Chociwel

  • Praca Strzelin
  • Operator maszyn Strzelin
  • Operator Strzelin
  • Strzelin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567