Operator maszyn, praca 3- zmianowa, Tarnowo Podgórne, bezpł.
  • Tarnowo Podgórne
Tarnowo Podgórne, Tarnowo Podgórne, Wielkopolskie, Polska
Good Food Products
25. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Firma GOOD FOOD PRODUCTS S.A.
Czołowy producent wafli ryżowych w Polsce szuka kandydatów na stanowisko:
OPERATOR MASZYN EKSTRUZYJNYCH
Miejsce pracy: TARNOWO PODGÓRNE k. Poznania - zapewniamy transport do pracy z Poznania (rondo Rataje, rondo Kaponiera, Ogrody, Górczyn, Junikowo) oraz ze Skórzewa i Przeźmierowa.
Zadania jakie powierzamy na tym stanowisku obejmują:
praca przy linii produkcyjnej,
obsługa maszyn produkcyjnych,
naprawa maszyn w zakresie koniecznym do kontynuowania produkcji,
diagnozowanie, regulacja i ustawianie odpowiednich parametrów maszyn,
zapewnienie odpowiedniego poziomu wytwarzanych produktów,
praca w systemie III-zmianowym,
raportowanie wykonanej produkcji.
Wymagamy:
dyspozycyjności oraz chęci do pracy,
minimum średniego wykształcenia,
doświadczenia w pracy przy obsłudze maszyn produkcyjnych ( dodatkowy atut),
umiejętności technicznych,
umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy zespołu,
posiadania książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęci jej wyrobienia,
umiejętność obsługi komputera,
OFERUJEMY:
Umowę o pracę (okres próbny, 2 lata, czas nieokreślony)
Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym
Premię od wypracowanych wyników max 800 zł brutto,
dodatek frekwencyjny wypłacany na koniec roku max 2000 zł brutto
dodatek nocny za pracę w nocy wypłacany zgodnie z Kodeksem Pracy,
Praca w soboty tylko dla chętnych (dodatkowo płatne),
Pracę w prężnie rozwijającej się Firmie o stabilnej pozycji na rynku,
Profesjonalny program wdrożenia do pracy z dedykowanym opiekunem.
BENEFITY COMIESIĘCZNE
Pakiet medyczny LUXMED dla Ciebie i Twoich bliskich
Kartę sportową Multisport
Ubezpieczenie na życie PZU na preferencyjnych warunkach
BENEFITY COROCZNE:
Prezenty z ZFŚS na "Mikołajki" o wartości nawet do 1000 zł brutto
Dofinansowanie do wypoczynku w wysokości 600 zł brutto
INNE:
Darmowe porady prawne i pomoc pieniężna w trudnych sytuacjach życiowych
Nagrody pieniężne za polecenia do pracy
DOŁĄCZ DO NASZEJ RYŻOWEJ EKIPY! :)
Prosimy o dopisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym danych zawartych w przekazanym CV, w celu rekrutacji prowadzonej przez Good Food Products S.A. w ramach rekrutacji na stanowisko: Operator maszyn ekstruzyjnych. Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania powierzonych danych osobowych znajdują się na naszej stronie.

  • Praca Tarnowo Podgórne
  • Operator maszyn Tarnowo Podgórne
  • Operator Tarnowo Podgórne
  • Tarnowo Podgórne - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055