Operator maszyn/Pomocnik operatora maszyn
  • Mielec
Mielec, Mielec, Podkarpackie, Polska
Mondi Bags Mielec Sp z o.o.
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa maszyn produkcyjnych służących do produkcji przemysłowych worków papierowych,
  • ustawianie parametrów maszyny oraz kontrolowanie przebiegu jej pracy,
  • kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń,
  • praca w systemie 3 zmianowym lub 3 zmianowym - 4 brygadowym.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • znajomość zagadnień dotyczących obsługi maszyn i urządzeń na produkcji bądź doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

OFERUJEMY:
  • pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • wysoką premię uznaniową oraz dodatek zmianowy,
  • pakiet benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania praktycznego doświadczenia,
  • wysoką dbałość o standardy bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia.

  • Praca Mielec
  • Operator maszyn Mielec
  • Operator Mielec
  • Mielec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696