Operator maszyn / Pomocnik
  • Chorzów
Chorzów, Chorzów, śląskie, Polska
Paneltech
11. 10. 2024

PaNELTECH Sp. z o.o. jest producentem wysokiej jakości materiałów budowlanych, w tym płyt warstwowych, styropianu i drzwi chłodniczych.

poszukuje kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Chorzów
Opis stanowiska:

Pracownik produkcyjny w dziale produkcji obróbek blacharskich, operator zaginarki/ giętarki CNC, programowanie i ustawianie maszyn numerycznych (zaginarki firm Thalmann oraz Jorns), praca z rysunkiem technicznym.

Wymagania:
  • wykształcenie minimum zawodowe (najlepiej techniczne);
  • mile widziane doświadczenie , lub osoby chętne do przyuczenia;
  • dyspozycyjność, systematyczność, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w formie umowy o pracę;
  • pracę w dynamicznym zespole;
  • karty multisport;
  • możliwość przystąpienia do PKZP;
  • miejsca parkingowe;
  • paczki świąteczne.

Zainteresowane osoby  prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

  • Praca Chorzów
  • Operator maszyn Chorzów
  • Operator maszyn budowlanych Chorzów
  • Operator Chorzów
  • Operator koparki Chorzów
  • Operator wózków widłowych Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251