Operator maszyn / Pomocnik
  • Chorzów
Chorzów, Chorzów, śląskie, Polska
PaNELTECH Sp. z o.o.
10. 10. 2024

PaNELTECH Sp. z o.o. jest producentem wysokiej jakości materiałów budowlanych, w tym płyt warstwowych, styropianu i drzwi chłodniczych.

poszukuje kandydatów na stanowisko:
Opis stanowiska:

Pracownik produkcyjny w dziale produkcji obróbek blacharskich, operator zaginarki/ giętarki CNC, programowanie i ustawianie maszyn numerycznych (zaginarki firm Thalmann oraz Jorns), praca z rysunkiem technicznym.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe (najlepiej techniczne);
  • mile widziane doświadczenie , lub osoby chętne do przyuczenia;
  • dyspozycyjność, systematyczność, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę;
  • pracę w dynamicznym zespole;
  • karty multisport;
  • możliwość przystąpienia do PKZP;
  • miejsca parkingowe;
  • paczki świąteczne.

  • Praca Chorzów
  • Operator maszyn Chorzów
  • Operator maszyn budowlanych Chorzów
  • Operator Chorzów
  • Operator koparki Chorzów
  • Operator wózków widłowych Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087