Operator maszyn pakujących
  • Katowice
operator maszyn pakujących
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
24. 4. 2024

Witaj w krainie aromatycznych doznań herbacianych, zanurz się w świecie herbaty Lipton i rozpocznij każdy dzień od magicznego rytuału parzenia.

Jeśli masz doświadczenie w obsłudze maszyn i jesteś gotowy na nowe wyzwania - ta oferta jest dla Ciebie. Zgłoś się po więcej szczegółów!

Oczekujemy

  • doświadczenia w obsłudze maszyn - warunek konieczny
  • wykształcenia technicznego
  • chęci rozwoju w obszarze produkcyjnym
  • zdolności analitycznych
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych - możemy poczekać na Ciebie, aż ją wyrobisz !

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowa o prace - zatrudnienie bezpośrednio w strukturach klienta
  • szereg benefitów (m.in. opieka medyczna, doładowanie do automatu z żywnością, zniżki na produkty firmowe, atrakcyjne premie kwartalne, paczki świąteczne, herbata bez limitu, dofinansowanie do wczasów)
  • prace w systemie IV brygadowym (+15% do godziny przepracowanej w tym systemie)

Zadania

  • obsługa nowoczesnych maszyn pakujących
  • uzupełnianie materiałów produkcyjnych
  • kontrola jakości produktów
  • przezbrajanie maszyn przy zmianie gatunku herbaty
  • uczestniczenie w zmianie formatu na maszynie
  • raportowanie i uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • reagowanie na drobne zatrzymania i usuwanie ich
  • współpraca z działem UR

  • Praca Katowice
  • Operator maszyn Katowice
  • Operator maszyn budowlanych Katowice
  • Operator Katowice
  • Operator koparki Katowice
  • Operator wózków widłowych Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963