Operator Maszyn Pakujących
  • Ruda Śląska
Ruda Śląska, Ruda Śląska, śląskie, Polska
Lambertz Polonia Sp. z o.o.
24. 5. 2024

Lambertz Polonia Sp. z o.o. należąca do Grupy LAMBERTZ wiodącego producenta pieczywa cukierniczego w Niemczech poszukuje osoby do pracy na stanowisku:
Zadania:

  • Obsługa urządzeń i linii produkcyjnych.
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej.
  • Realizacja planów produkcyjnych.
  • Ścisła współpraca z Kierownikami Zmianowymi.
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych.
  • Przestrzeganie dyscypliny produkcyjnej oraz zasad dotyczących jakości wytwarzania produktu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z maszynami, urządzeniami produkcyjnymi (będzie dodatkowym atutem).
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym (12-to godzinnym).
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Benefity: Multipakiety sportowe, bony świąteczne, wczasy pod „gruszą”, imprezy integracyjne, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, zniżki na zakupy w sklepikach firmowych.

  • Praca Ruda Śląska
  • Operator maszyn Ruda Śląska
  • Operator maszyn budowlanych Ruda Śląska
  • Operator Ruda Śląska
  • Operator koparki Ruda Śląska
  • Operator wózków widłowych Ruda Śląska
  • Ruda Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509