Operator maszyn oraz operator wózka widłowego poszukiwani
  • Złotów
operator maszyn oraz operator wózka widłowego poszukiwani
Złotów, Złotów, Wielkopolskie, Polska
randstad
5. 3. 2024

Dla naszego klienta czołowego producenta systemów aluminiowych w Europie poszukujemy operatorów maszyn bez doświadczenia oraz magazynierów z UDT.
Potrzebujesz zmiany, chcesz pracować w nowo otwartym dziale - aplikuj już dziś!
Oferujemy:
* stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
* atrakcyjny system wynagradzania w tym m.in. dodatek za pracę w systemach zmianowych;
* prywatną opiekę medyczną dla pracowników i członków rodzin;
* możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie;
* kartę MultiSport;
*pakiet świadczeń socjalnych (wysokie premie świąteczne, dofinansowanie wypoczynku, kolonie i obozy dla dzieci, prezenty dla pracowników obchodzących jubileusz zatrudnienia, prezenty świąteczne dla dzieci pracowników);
* premię kwartalną;
* dodatek stażowy;
* możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów oraz dostęp do wiedzy eksperckiej lidera w swojej branży.
Zadania:
* nadzór nad pracą linii produkcyjnej;
* uzbrajanie prowadnic aluminiowych;
* oklejanie prowadnic;
* bieżąca kontrola jakości;
* pakowanie oraz odpowiednie znakowanie materiałów przekazywanych na magazyn;
*zachowanie ładu i porządku na stanowisku pracy.
Wymagamy:
* wykształcenia zawodowego;
* doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - magazynier z UDT
* staranność i dokładność w działaniu;
* umiejętność pracy w zespole;
* sumienność i zaangażowanie w powierzone obowiązki;
* gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Praca Złotów
  • Operator maszyn Złotów
  • Operator Złotów
  • Złotów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532