Operator maszyn/ Operator produkcji
  • Kąty Wrocławskie
Kąty Wrocławskie, Kąty Wrocławskie, Dolnośląskie, Polska
Adwor
25. 5. 2024
Informacje o stanowisku

OPERATOR PRODUKCJI PRACA W KĄTACH WROCŁAWSKICH !
Aktualnie poszukujemy kandydatów na dział linii montażowej. Twoim głównym zadaniem będzie obsługa nowoczesnych maszyn i urządzeń, dbanie o płynność produkcji oraz zapewnienie najwyższej jakości wyrobów. Będziesz pracować w zespole profesjonalistów, którzy wspierają się nawzajem, tworząc pozytywną atmosferę pracy.
Oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie;
-Dodatek paliwowy (10 km - 300 zł, 30 km - 790 zł, ponad 50 km -1240 zł itd);
-Premię produkcyjną do 1200 zł brutto;
-Możliwość zdobycia doświadczenia przy produkcji najstarszych na świecie norweskich kominków żeliwnych oraz najnowocześniejszych duńskich i włoskich piecyków;
-Kulturę organizacyjną opartą na wzajemnym szacunku, otwartości i zaufaniu.
-Premia za polecenie pracownika
Opis stanowiska:
-Manualny montaż elementów konstrukcyjnych piecyków stalowych na podstawie instrukcji pracy;
-Obsługa elektronarzędzi; operator maszyn: innych sprzętów do obrabiania żeliwa,
-Samokontrola poprawności i jakości wykonania montażu;
-Raportowanie wyników pracy;
-Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy;
Wymagania:
-mile widziane doświadczenie w pracy na montażu;
-umiejętności manualne;
-umiejętność czytania instrukcji;
-smykałka do majsterkowania;
-chęci do pracy;
-możliwość podjęcia pracy na zmiany
Nr KRAZ 16216

  • Praca Kąty Wrocławskie
  • Operator maszyn Kąty Wrocławskie
  • Operator Kąty Wrocławskie
  • Pracownik produkcji Kąty Wrocławskie
  • Kąty Wrocławskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696