Operator maszyn- operator obrabiarek
  • Tarnowskie Gory
Tarnowskie Góry, Tarnowskie Gory, Silesian Voivodeship, Polska
PPHU ROCH ZBIGNIEW ROKITA
10. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa maszyn do uszczelnień (tokarka CNC)
  • Obsługa znakowarki laserowej
  • Zamawianie materiałów
  • Obsługa klienta
  • Przyjmowanie zleceń oraz obsługa systemu

WYMAGANIA:
  • Komunikatywność i gotowość do wykonywania powierzonych zadań.
  • Sumienność i odpowiedzialne podejście do pracy, dbałość o powierzone narzędzia i materiały.
  • Motywacja i zaangażowanie.
  • Doświadczenie mile widziane.

OFERUJEMY:
  • Umowa o pracę na pełny etat (40h/tydzień)
  • Pakiet sportowy
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Imprezy integracyjne
  • Fundusz socjalny
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji i umiejętności

  • Praca Tarnowskie Góry
  • Operator maszyn Tarnowskie Góry
  • Operator Tarnowskie Góry
  • Tarnowskie Góry - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851