Operator maszyn- NAJLEPSZA OFERTA W OPOLU! / AM
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
2. 5. 2024

Paretti jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:Operator maszyn / Operator produkcjiMiejsce pracy: Opole

Obowiązki

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • kontrola przebiegu procesu produkcyjnego
  • raportowanie wykonanych prac
  • przestrzeganie norm i wytycznych
  • zgłaszanie awarii i dbanie o porządek na stanowisku

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • zdolności do dobrej organizacji czasu pracy

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u Klienta w oparciu o umowę o pracę
  • wdrożenie do pracy na stanowisku i możliwość rozwoju
  • wynagrodzenie zasadnicze+ premia
  • benefity pozapłacowe

  • Praca Opole
  • Operator maszyn Opole
  • Operator maszyn Opole Lubelskie
  • Operator maszyn budowlanych Opole
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Opole
  • Doradca podatkowy w Polsce Opole
  • Pracownicy uczelni w Polsce Opole
  • Operator Opole Lubelskie
  • Operator Opole
  • Operator koparki Opole
  • Operator wózków widłowych Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864