Operator maszyn - lutowacz / 1 zm, bezp. zatrudnienie
  • Kobierzyce
Kobierzyce, Kobierzyce, Dolnośląskie, Polska
B8 RECRUITMENT Sp. z o.o.
20. 3. 2024

W związku z dynamicznym rozwojem naszego Klienta, poszukujemy Operator automatu lutowniczego i innych maszyn.
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Oferujemy:
- Zatrudnienie BEZPOŚREDNIO u pracodawcy;
- Umowę zlecenie na 2 tygodnie (okres próbny), po - umowa o pracę;
- Wynagrodzenie na start 4800 zł brutto miesięcznie z możliwością osiągnięcia szybkiej podwyżki i premii po okresie szkoleniowym;
- Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-14:30;
- Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
- Stałą pracę u stabilnego pracodawcy.
Obowiązki:
- Obsługa maszyn produkcyjnych: automat lutowniczy, piaskarki, giętarki, małe prasy, maszyny specjalistyczne do produkcji grzałek;
- Lutowanie twarde ręczne;
- Obsługa narzędzi takich jak: miarka, suwmiarka, śrubokręt, klucze;
- Kontrola produktów z rysunkiem technicznym;
- Rejestracja operacji w systemie.
Wymagania:
- Znajomość lutowania twardego palnikiem gazowo tlenowym;
- Umiejętność posługiwania się prostymi narzędziami;
- Mile widziana znajomość rysunku technicznego.
Zainteresowany? Koniecznie wyślij do nas swoje CV. Masz pytania? Skontaktuj się pod 533 591 777.
Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Praca Kobierzyce
  • Operator maszyn Kobierzyce
  • Operator Kobierzyce
  • Kobierzyce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551