Operator maszyn: linia owocowo-warzywna Doehler Łęczeszyce
  • Belsk Duży
Belsk Duży, Belsk Duży, mazowieckie, Polska
Döhler Sp. z o.o.
9. 9. 2024

Grupa Döhler jest międzynarodową firmą, która produkuje z owoców i warzyw soki NFC (nie z koncentratu), zagęszczone soki, przeciery, zaprawy, emulsje, barwniki, susze, aromaty naturalne oraz syropy roślinne.Spółka dostarcza także zintegrowane rozwiązania systemowe dla przemysłu spożywczego.Dział Produkcji poszukuje kandydata, który dołączy do nas w charakterze:Operator maszyn: linia owocowo-warzywna Doehler Łęczeszyce

Obowiązki

  • Obsługa maszyn takich jak np. młynek, wirówka, rozlewaczka, a także:
  • Obsługa maszyn przy wykorzystaniu pulpitów sterowniczych
  • Wykonywanie prostych pomiarów: Brix, temperatura , zawartość witaminy C
  • Wykonywanie odpowiednich zapisów w protokołach jakościowych
  • Utrzymanie czystości urządzeń i pomieszczeń: mycie, sterylizacja
  • Wykonywanie prostych prac konserwacyjnych i/lub informacja o zaobserwowanych awariach kierowana do Działu Utrzymania Ruchu
  • Zapewnienie płynnego przebiegu procesu produkcji

Wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym po 12 godz. (w godzinach 6:00-18:00 lub 18:00-6:00) w układzie 4 dni pracy/2 dni wolne tj. ok 240 godz./m-c przy czym każda godzina powyżej normy jest wypłacana z dodatkiem 100%
  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych z UDT – mile widziane
  • Orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne - wymagane
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w przemysłowym przetwórstwie artykułów spożywczych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć do pracy i pozytywne nastawienie

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę czas określony, docelowo na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie : pensja zasadnicza oraz 5 % premii uznaniowej
  • Godziny nadliczbowe z dodatkiem 100%
  • Możliwość dodatkowego premiowania za wdrażanie własnych pomysłów na usprawnienia w pracy
  • Rozbudowany pakiet benefitów i świadczeń socjalnych
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w formie szkoleń oraz kursów językowych
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu w codziennej realizacji zadań
  • 10l soków co miesiąc dla każdego pracownika

  • Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami
  • Zainteresowane osoby, spełniające wymagania, prosimy o przesłanie swojego CV klikając w przycisk APLIKUJ na OLX lub dostarczając CV do zakładu w Łęczeszyce 120, 05-622 Belsk Duży
  • Dowiedz się więcej o Pracodawcy: www.doehler.com

  • Praca Belsk Duży
  • Operator maszyn Belsk Duży
  • Operator Belsk Duży
  • Belsk Duży - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584