Operator maszyn: linia owocowo-warzywna
  • Belsk Duży
Belsk Duży, Belsk Duży, Masovian Voivodeship, Polska
Döhler Sp. z o.o.
10. 6. 2024

Miejsce pracy: Belsk Duży (pow. grójecki)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa urządzeń przetwórstwa owocowego przy jednoczesnej kontroli parametrów procesu
  • Wykonywanie prostych pomiarów podstawowych parametrów produkcyjnych
  • Przygotowanie i dozowanie roztworu enzymów niezbędnych przy produkcji koncentratów
  • Wykonywanie odpowiednich zapisów w protokołach systemu jakości
  • Pobieranie prób z wyprodukowanej partii produktu
  • Obsługa komputera
  • Praca w zmiennych warunkach atmosferycznych (przejścia między halami)
  • Współpraca z innymi operatorami na hali

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym po 12 godz. (w godzinach 6:00-18:00 lub 18:00-6:00) w układzie 4 dni pracy/2 dni wolne tj. ok 240 godz./m-c przy czym każda godzina powyżej normy jest wypłacana z dodatkiem 100%
  • Podstawowa obsługa komputera w tym poczty elektronicznej
  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne
  • Orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne od lekarza medycyny pracy - wymagane
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć do pracy i pozytywne nastawienie

Mile widziane

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych z UDT
  • Doświadczenie zawodowe w przemysłowym przetwórstwie artykułów spożywczych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (docelowo umowa na czas nieokreślony)
  • Wynagrodzenie: pensja zasadnicza oraz 5 % premii uznaniowej
  • Możliwość dodatkowego premiowania za wdrażanie własnych pomysłów na usprawnienia w pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu w realizacji celów
  • 10l soków co miesiąc dla każdego pracownika
  • Zatrudnienie – od zaraz, po sprawdzeniu kwalifikacji i kompetencji.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony żywieniowe
  • karty przedpłacone
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • pikniki rodzinne
  • jeden krótszy dzień pracy

Grupa Döhler jest międzynarodową firmą, która produkuje soki NFC, koncentraty soków, zaprawy, emulsje, barwniki, susze oraz aromaty naturalne z owoców i warzyw.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Döhler Sp. z o.o. z siedzibą w: Kozietuły Nowe 66 J, 05-640 Mogielnica (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 9 mieisięcy, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: InspektorDanychOsobowych@doehler.com.

  • Praca Belsk Duży
  • Operator maszyn Belsk Duży
  • Operator Belsk Duży
  • Belsk Duży - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914