Operator maszyn - kucie (m/k)
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Silesian Voivodeship, Polska
Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.
19. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa maszyn;
  • obsługa przyrządów pomiarowych;
  • dbałość o jakość;
  • współpraca w zespole.

WYMAGANIA:
  • Umiejętność organizacji pracy własnej;
  • Zaangażowanie i chęć do nauki:
  • Doświadczenie w obszarze produkcji;
  • Mile widziane: doświadczenia w dziale produkcji oraz znajomość rysunku technicznego.

OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia miesięczna (wynagrodzenie zasadnicze pomiędzy 5300- 5700 zł brutto + premia miesięczna średnio 600 zł brutto); stawka zasadnicza zależna od doświadczenia i umiejętności.
  • ZFŚS (tzw. „wczasy pod gruszą”, premie świąteczne, dofinansowanie paczek dla dzieci, zapomogi)
  • Medicover (pakiet podstawowy finansowany przez pracodawcę; możliwość rozszerzenia zakresu/pakietu na preferencyjnych warunkach, również na członków rodziny, partnerów/ki).
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Pakiet sportowy Multisport.
  • Bon z okazji narodzin dziecka.
  • 2 godziny na urodziny.
  • Dofinansowanie stołówki pracowniczej i maszyn vendingowych.
  • Zatrudnienie przez pośrednictwo APT, lecz docelowo przejście w struktury firmy i stabilna współpraca
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę
  • Program rekomendacji pracowniczych – możliwość uzyskania dodatkowej premii aż 2500 brutto!

  • Praca Gliwice
  • Operator maszyn Gliwice
  • Operator maszyn budowlanych Gliwice
  • Operator Gliwice
  • Operator koparki Gliwice
  • Operator wózków widłowych Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544