Operator maszyn konwencjonalnych - tokarz (o. Hydraulic Power)
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, Śląskie, Polska
FAMUR (GRENEVIA SA)
14. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa tokarek
  • Obsługa szlifierek kątowych, trzpieniowych, dwutarczowych
  • Obsługa suwnic i żurawików z poziomu ,,0"

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie średnie/zawodowe o profilu tokarz
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Doświadczenie w pracy na tokarkach konwencjonalnych 1-2 lata
  • Uprawnienia UDT na suwnice i żurawiki

OFERUJEMY:
  • Pracę w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie stałe + cześć ruchoma (premie uznaniowe, premie frekwencyjne, nagrody jubileuszowe)
  • Świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną
  • Spotkania integracyjne
  • Możliwość zdobycia dodatkowego wynagrodzenia w ramach programu poleceń Pracowniczych oraz programu sugestii pracowniczych KAIZE
  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, stypendia zagraniczne itp.)
  • Profesjonalne wdrożenie w ramach programu Opiekun Nowego Pracownika

  • Praca Zabrze
  • Operator maszyn Zabrze
  • Operator maszyn budowlanych Zabrze
  • Hydraulik Zabrze
  • Tokarz Zabrze
  • Operator Zabrze
  • Operator koparki Zabrze
  • Operator wózków widłowych Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648