Operator Maszyn (K/M)
  • Międzychód
Międzychód, Międzychód, wielkopolskie, Polska
AUDIT HR Sp. z o.o.
12. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Firma Audit HR poszukuje Kandydata na stanowisko:

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn i urządzeń do produkcji opakowań tekturowych,
  • Kontrola zgodności wyprodukowanych wyrobów
  • Ustawianie / przezbrajanie maszyn
  • Współpraca z działem technicznym w realizacji przeglądów technicznych,
  • Zgłoszenia usprawniające standardy BHP na stanowisku pracy,

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe,
  • Minimum 2 lata doświadczenia w obsłudze linii i maszyn produkcyjnych,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Gotowość do pracy zmianowej,

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet benefitów pozapłacowych prywatna opieka medyczna
  • Pakiet sportowy, dofinasowanie do obiadów
  • Dofinasowanie do urlopu

  • Praca Międzychód
  • Operator maszyn Międzychód
  • Operator Międzychód
  • Międzychód - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458