Operator maszyn introligatorskich
  • Piła
Piła, Piła, Greater Poland Voivodeship, Polska
Colours Factory Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Piła

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyny introligatorskiej (krajarka, falcerka, oprawa zeszytowa, szyta, klejona),
  • realizacja produkcji zgodnie z instrukcją i przedstawionym planem,
  • bieżące kontrolowanie jakości wyrobu gotowego,
  • zachowanie wysokich standardów jakościowych i efektywnościowych,
  • kontrola stanu technicznego maszyn – niezwłoczne zgłaszanie usterek,
  • utrzymanie czystości na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na produkcji przy obsłudze maszyn produkcyjnych (mile widziane w branży poligraficznej),
  • dyspozycyjność – gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • zdolności manualne, dokładność, precyzja, samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • gotowość do ciągłego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • nagrody pieniężne w programie poleceń pracowniczych,
  • szkolenia językowe – platforma e-learning do nauki języków obcych,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  • dużą samodzielność działania, możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,
  • przyjazną atmosferę pracy, wsparcie przełożonego i zespołu,
  • dostęp do kart sportowych na preferencyjnych warunkach.

  • Praca Piła
  • Operator maszyn Piła
  • Operator Piła
  • Piła - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080