OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ ODLEWNICZYCH
  • Krotoszyn
Krotoszyn, Mahle 6, 63-700 Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie
"MAHLE" POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
11. 4. 2024
od 4 406 do 6 500 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Wymagania: wykształcenie zawodowe, min. 1 rok pracy na produkcji, mile widziane uprawnienia na wózek widłowy
Zakres obowiązków: praca przy maszynach i urządzeniach odlewniczych, praca zgodna z zasadami bezpieczeństwa i procesem technologicznym, praca z metalem płynnym
Pracodawca zapewnia: zupę regeneracyjną, dostęp do wody, zakładową odzież roboczą, dojazd autobusem zakładowym (40 zł/m-c) z miejscowości: Ostrów Wlkp., Krotoszyn, Jarocin, Milicz, Pleszew, Odolanów, Rawicz, Kalisz - 1 zmiana
okres próbny 2 m-ce z możliwością dalszej współpracy

Inne wymagania
min. 1 rok stażu pracy na produkji, mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
trzy zmiany

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe

  • Praca Krotoszyn
  • Operator maszyn Krotoszyn
  • Operator Krotoszyn
  • Krotoszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228