Operator maszyn i urządzeń
  • Kórnik
Kórnik, Kórnik, Wielkopolskie, Polska
Workhouse4you Sp. z o.o.
31. 8. 2024

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Robakowo k/Poznania, woj. wielkopolskie

Co możemy Ci zaoferować?

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w systemie 4 brygadowym w godzinach 6:00- 18:00, 18:00- 6:00,
  • wynagrodzenie miesięczne w przedziale 5 500 zł – 6 500 zł brutto (możliwa negocjacja stawki),
  • premię miesięczną do 500 zł,
  • możliwość zakwaterowania,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do karty sportowej, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, wczasy pod gruszą),
  • pracę u jednego z największych producentów w Europie.

Twoje obowiązki:

  • obsługa urządzeń i instalacji chłodniczych,
  • kompleksowa obsługa maszyn tj. kotły parowe, sprężarki powietrza,  urządzenia nawiewno-wywiewne,
  • kontrola stanu technicznego urządzeń,
  • praca zgodnie z przepisami BHP.

Czego oczekujemy?

  • wykształcenie kierunkowe min. zawodowe – warunek konieczny,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny,
  • ważne badania sanitarno-epidemiologiczne lub gotowość do ich wyrobienia – warunek konieczny,
  • znajomość instalacji chłodniczych oraz wentylacji,
  • znajomości obsługi urządzeń parowych i sprężarek powietrza,
  • umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu,
  • rzetelności i komunikatywności.

  • Praca Kórnik
  • Operator maszyn Kórnik
  • Operator Kórnik
  • Kórnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567