Operator Maszyn i Urządzeń
  • Żabinko
wielkopolskie, Żabinko, wielkopolskie, Polska
Xella Polska Sp. z o.o.
8. 10. 2024

Xella Polska jest liderem energooszczędnych rozwiązań w budownictwie. Producent wysokiej klasy produktów z betonu komórkowego Ytong (najstarszej marki betonu komórkowego na świecie), wyrobów wapienno-piaskowych Silka i mineralnych płyt izolacyjnych Multipor. Dostawca innowacyjnych materiałów budowlanych i usług, w tym prekursorskich na polskim rynku systemów do szybkiej budowy. Wspiera digitalizację w budownictwie, w tym projektowanie w technologii BIM. Obecnie Xella prowadzi produkcję w 11 nowoczesnych zakładach w Polsce, w których z sukcesem wdrożono lean manufacturing. Produkty Ytong, Silka i Multipor sprzedawane są w ok. 1000 punktów dystrybucyjnych w całym kraju oraz eksportuje się je na kraje ościenne (Litwę, Łotwę, Estonię, Ukrainę i Szwecję). W 2020 roku marka Ytong obchodziła 25-lecie obecności w Polsce.

Więcej informacji na stronie: www.ytong-silka.pl
Opis stanowiska

  • Bieżąca obsługa maszyn i urządzeń sterowanych komputerowo (np. obsługa pras hydraulicznych i mechanicznych, transporterów łańcuchowych i taśmowych, przenośników chwytakowych, przesuwnic, obsługa mieszalni),
  • Usuwanie drobnych awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Konserwacja i kontrola stanu technicznego maszyn oraz zgłaszanie usterek.

Wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe techniczne,
  • Doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku,
  • Punktualność, odpowiedzialność, dokładność, skupienie na zadaniu,
  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym.

Mile widziane

  • Mile widziane uprawnienia energetyczne ciepłownicze gr. II lub gotowość do ich zdobycia,
  • Mile widziana znajomość podstawowych zagadnień z mechaniki i/lub elektryki – elektroniki.

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Pakiet benefitów, m.in. opieka medyczna ENEL-MED od 1 zł, karta Multisport, kasa zapomogowo-pożyczkowa, ubezpieczenie na życie,
  • Wynagrodzenie stałe miesięczne, miesięczna premia produkcyjna, kwartalna premia leanowa, premie świąteczne.

  • Praca wielkopolskie
  • Operator maszyn wielkopolskie
  • Operator wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190