Operator maszyn i urządzeń
  • Toruń
Toruń, Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
Boryszew HR Service Sp. z o.o.
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Praca przy maszynach produkcyjnych zgodnie z umiejętnościami,
  • Wizualna kontrola jakościowa produkowanych detali na stanowisku pracy oraz kontrola za pomocą dostępnych narzędzi pomiarowych,
  • Samodzielne wykrywanie niezgodności w produkowanych detalach,
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej oraz jakościowej.

Wymagania:

  • Umiejętności manualne,
  • Praca na trzy zmiany,
  • Praca w porze nocnej,
  • Wymagany dobry wzrok.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Wolne weekendy.
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych.
  • Bon żywnościowy 200 zł.
  • Premia absencyjno-organizacyjna 200 zł.
  • Po 6 miesiącach zatrudnienie bezpośrednio na zakładzie.

  • Praca Toruń
  • Operator maszyn Toruń
  • Technik urządzeń sanitarnych Toruń
  • Operator maszyn budowlanych Toruń
  • Operator Toruń
  • Specjalista ds. kadr i płac Toruń
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Toruń
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Toruń
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Toruń
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Toruń
  • Operator koparki Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509