OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI DREWNA
  • Nowy Sącz
Nowy Sącz, Nowy Sącz, małopolskie, Polska
LAMINTEX SP. Z.O.O.
9. 6. 2024

LAMINTEX SP. Z O.O. - producent materiałów dla branży meblarskiej i budowlanej, działający na rynku międzynarodowym, poszukuje do pracy na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI/ OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ

OP/24

Obowiązki

  • Obsługa maszyn do obróbki drewna – piła, frezarka, okleiniarka, czopiarka, prasa
  • Sprawdzanie wymiarów wytwarzanych obiektów i wykonywanie korekty błędów
  • Zgłaszanie defektów w maszynach, produkcie
  • Dbanie o stan techniczny maszyn, narzędzi i przyrządów
  • Przestrzegania instrukcji oraz procedur produkcyjnych
  • Praca w systemie czterozmianowym

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne lub zawodowe
  • umiejętność organizacji pracy
  • samodzielność oraz inicjatywa w realizacji powierzonych zadań
  • doświadczenie w obsłudze maszyn (np. piła, frezarka, okleiniarka, czopiarka, prasa)
  • dyspozycyjność
  • preferowane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę na pełny etat
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez LAMINTEX Sp. z o.o. z siedzibą 33-300 Nowy Sącz, ul. Węgierska 78, moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (CV, list motywacyjny itp.) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej w celu realizacji obecnej rekrutacji prowadzonej przez LAMINTEX Sp. z o.o. (na podstawie art. 7 uts. 1 RODO)
  • Jestem świadoma/y prawa dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, cofnięcia zgody w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem
  • Informujemy, iż w terminie 30 dni od zakończenia procesu rekrutacji aplikacje kandydatów niezaakceptowanych zostaną poddane utylizacji, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal js-application-url c-btn--red" rel="nofollow noopener" >Aplikuj

  • Praca Nowy Sącz
  • Operator maszyn Nowy Sącz
  • Technik urządzeń sanitarnych Nowy Sącz
  • Technik technologii drewna Nowy Sącz
  • Operator maszyn budowlanych Nowy Sącz
  • Operator Nowy Sącz
  • Specjalista ds. kadr i płac Nowy Sącz
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Nowy Sącz
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Nowy Sącz
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Nowy Sącz
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696