Operator maszyn i urządzeń
  • Bielsko-Biala
Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
MARBET Spółka z o.o.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa linii technologicznych na wydziale produkcyjnym,
  • dbałość o zachowanie ciągłości procesu technologicznego na powierzonej linii,
  • pakowanie wyrobów,
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,
  • praca w systemie 3-zmianowym.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie techniczne lub zawodowe,
  • doświadczenie na produkcji, min. 1 rok,
  • dokładność,
  • precyzyjność.

OFERUJEMY:
  • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • pakiet medyczny,
  • ubezpieczenie grupowe.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Operator maszyn Bielsko-Biała
  • Operator maszyn budowlanych Bielsko-Biała
  • Technik urządzeń sanitarnych Bielsko-Biała
  • Operator Bielsko-Biała
  • Operator koparki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. kadr i płac Bielsko-Biała
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210