Operator maszyn i monter półproduktów
  • Dąbrowa górnicza
operator maszyn i monter półproduktów
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa górnicza, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
24. 4. 2024

Chcesz pracować w firmie produkującej części dla najbardziej znanych marek samochodowych takich jak Mercedes czy BMW ?

Doskonale trafiłeś !

Możliwe zatrudnienie OD ZARAZ !

TRANSPORT PRACOWNICZY !!

Oczekujemy

  • doświadczenia na produkcji min. kilka miesięcy
  • zdolności manualne

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową, która zapewnia pełne składki ZUS, płatny urlop oraz wynagrodzenie za czas choroby. Chcemy, abyś czuł się pewnie i zabezpieczony !
  • pracę w systemie III zmianowym
  • nadgodziny płatne 100%
  • dojazd pracowniczy z różnych lokalizacji, takich jak Katowice, Mysłowice, Sosnowiec, Będzin, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Łazy. Chcemy, aby Twoja droga do pracy była łatwa i przyjemna !
  • bogaty system premiowy, który obejmuje miesięczną premię jakościową oraz premię wakacyjną
  • pakiet benefitów, który możesz wykorzystać jako pracownik, obejmujący dostęp do miejsc kulturowych i gastronomii. Dodatkowo, istnieje możliwość wykupienia pakietów dodatkowych w ramach MEDICOVER oraz MULTISPORT aby dbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie

Zadania

  • montaż produktów i półproduktów na linii produkcyjnej
  • realizacja planów produkcyjnych z zapewnieniem wysokiego poziomu jakości wyprodukowanych detali
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • składanie i segregowanie komponentów motoryzacyjnych

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Operator maszyn Dąbrowa Górnicza
  • Operator maszyn budowlanych Dąbrowa Górnicza
  • Monter Dąbrowa Górnicza
  • Operator Dąbrowa Górnicza
  • Operator koparki Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. kadr i płac Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Dąbrowa Górnicza
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532