Operator Maszyn I Bez Doświadczenia
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
12. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, renomowanej firmy z branży produkcyjnej, rekrutujemy na stanowisko:

Operator Maszyn/Pomocnik Operatora

Miejsce pracy: Solec Kujawski

Zadania:

  • realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z planem
  • nadzór nad procesem produkcji
  • dbanie o jakość produktów
  • zgłaszanie usterek technicznych
  • utrzymanie czystości na stanowisku pracy

Wymagania:

  • wyksztalcenie techniczne lub zawodowe - preferowane kierunki mechaniczne
  • uprawnienia na wózki widłowe i suwnice - dodatkowy atut
  • doświadczenie w pracy z materiałami takimi jak papier lub folia - mile widziane
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • szkolenie stanowiskowe
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności
  • pracę w rozwijającej się firmie
  • benefity: wczasy pod gruszą, w okresie świątecznym bony towarowe, korporacyjna karta kredytowa, parking dla pracowników

GI Group Poland is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

  • Praca Bydgoszcz
  • Operator maszyn Bydgoszcz
  • Operator maszyn budowlanych Bydgoszcz
  • Operator Bydgoszcz
  • Operator koparki Bydgoszcz
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Bydgoszcz
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Bydgoszcz
  • Specjalista ds. kadr i płac Bydgoszcz
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Bydgoszcz
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Bydgoszcz
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251