Operator maszyn
  • Nowy Tomyśl
Nowy Tomyśl, Nowy Tomyśl , wielkopolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator maszyn

Zadania:

  • uruchamianie procesu produkcyjnego
  • przezbrajanie maszyn oraz nadzór i utrzymanie produkcji w toku
  • drobne naprawy maszyn i usuwanie usterek
  • kontrola gotowych wyrobów

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie III zmianowym
  • umiejętności techniczne
  • zaangażowanie, chęć podnoszenia kwalifikacji
  • umiejętność pracy zespołowej
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane wykształcenie techniczne

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • pakiet benefitów (dodatkowe ubezpieczenie NNW płatne przez pracodawcę, dofinansowanie do wypoczynku pracowników i ich dzieci, świadczenia świąteczne Wielkanocne i Bożonarodzeniowe, dodatek dojazdowy, dodatek stażowy)

  • Praca Nowy Tomyśl
  • Operator maszyn Nowy Tomyśl
  • Operator Nowy Tomyśl
  • Nowy Tomyśl - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567