Operator maszyn
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
Electrolux Poland Sp. z o.o.
26. 9. 2024

Electrolux kształtuje lepsze życie. Wierzymy, że siła firmy tkwi w jej pracownikach, dlatego dokładamy wszelkich starań, by zapewnić im godne i uczciwe warunki pracy.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa maszyn: prasy progresywne - kręgi i prasy manualne - formatki, w zakresie produkcji komponentów do okapów kuchennych,
  • dbałość o jakość produkowanych materiałów,
  • osiąganie wyznaczonych wskaźników produkcyjnych.

OCZEKUJEMY:

  • zdolności manualnych i precyzji w wykonywanych czynnościach,
  • umiejętności widzenia przestrzennego,
  • otwartości i umiejętności pracy w zespole,
  • dyspozycyjności.

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:

  • doświadczenie w pracy produkcyjnej,
  • znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych (suwmiarka, kątomierz).

OFERUJEMY:

  • pracę od zaraz i stabilne zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w Electrolux,
  • comiesięczną premię produkcyjno-frekwencyjną,
  • świadczenia z ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą, świadczenia i/lub paczki świąteczne),
  • koszyk benefitów (prywatna opieka medyczna LuxMed lub dostęp do platformy WORKSMILE), MultiSport,
  • dofinansowanie do posiłków, przekąsek i napojów znajdujących się w automatach na terenie zakładu,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • pakiet szkoleniowy i wdrożeniowy,
  • pracę w systemie 3-zmianowym

  • Praca Zabrze
  • Operator maszyn Zabrze
  • Operator maszyn budowlanych Zabrze
  • Operator Zabrze
  • Operator koparki Zabrze
  • Operator wózków widłowych Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836