Operator maszyn
  • Strzelce opolskie
Strzelce Opolskie, Strzelce opolskie, Opolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
15. 8. 2024

Firma z branży produkcyjnej, oferująca nowoczesne rozwiązania w zakresie magazynowania poszukuje kandydatów na stanowisko Operator maszyn.

Posiadasz doświadczenie produkcyjne lub smykałkę do majsterkowania i chcesz rozwijać swoje umiejętności?

Nie czekaj na okazję, tylko łap ją!

Oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym (II i III zmiany)
  • doświadczenia produkcyjnego przy obsłudze maszyn - doceniamy prawdziwych fachowców

Nie czekaj aplikuj! Masz pytania? Zadzwoń do nas - 695 951 831.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie od 4800 - 5500 brutto -> wynagradzamy za doświadczenie
  • premię miesięczną do 15%
  • możliwość pracy w nadgodzinach - 100% płatne (6-14)
  • pracę w systemie II zmianowym (docelowo na III zmiany) - wolne weekendy
  • dodatkowe bonusy: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, możliwość rozwoju i awansu

Zadania

  • obsługa panelu operatorskiego
  • dbanie o prawidłową pracę maszyny
  • kontrola jakości
  • naprawa drobnych usterek

  • Praca Strzelce Opolskie
  • Operator maszyn Strzelce Opolskie
  • Operator Strzelce Opolskie
  • Strzelce Opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544