Operator maszyn - Duchnice
  • Pruszków
Pruszków, Pruszków, Mazowieckie, Polska
DSV Services Sp. z o.o.
12. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa maszyny do produkcji worków (jeden operator na jedną maszynę)

  • Ładowanie materiału (folii) i kontrola płynności procesu

  • Odpowiedzialność za obcinanie materiału zgodnie z wymaganiami

  • Pakowanie gotowego wyrobu oraz kontrola jakości

  • Praca przy zachowaniu standardów bezpieczeństwa i higieny

WYMAGANIA:
  • Chęć do pracy i zaangażowanie

  • Umiejętność obsługi prostych maszyn

  • Zdolność do pracy w systemie zmianowym

  • Mile widziane doświadczenie, ale nie jest to warunek konieczny

OFERUJEMY:
  • Pracę od poniedziałku do piątku

  • Pracę w systemie 3 zmianowym: 5:45 - 13:45 / 13:45 - 21:45 / 21:45 - 5:45

  • Umowa o pracę tymczasową z możliwością bezpośredniego zatrudnienia

  • Okres próbny trzy miesiące

  • Stawkę 29,04 PLN brutto

  • Odzież robocza zapewniona przez pracodawcę

  • Dogodny dojazd - blisko przystanek komunikacji miejskiej

  • Możliwość zdobycia doświadczenia bez względu na doświadczenie poprzednie

  • Praca Pruszków
  • Operator maszyn Pruszków
  • Operator Pruszków
  • Pruszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075