Operator maszyn do wyrabiania ciastek
  • Stare Babice
Stare Babice, Stare Babice, Mazowieckie, Polska
Cukiernia
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Babice Nowe (3km od granicy Warszawskiego Bemowa - 7 min autobusem).
Zakres obowiązków:
- obsługa maszyny do wyciskania ciastek Multidrop i Roboqbo
- odpowiedzialność za utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy, w tym również dbanie o narzędzia i sprzęty cukiernicze,
- nadzór nad jakością przygotowywanych produktów.
Wymagania:
- wiedza na temat obsługi maszyn oraz umiejętności modyfikacji programów,
- sprawność i wytrzymałość pozwalająca na pracę fizyczną,
- chęci do pracy i nauki,
- umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność,
- dbałość o szczegóły i jakość wykonywanych wyrobów,
- punktualność.
Mile widziane:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- znajomość maszyn Multidrop i Roboqbo,
- tworzenie/współtworzenie nowych receptur,
- książeczka sanepidowska.
Oferujemy:
- stabilną prace na dłuższy okres (UOP, UZ lub B2B),
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 lub 7.00-15.00 (do ustalenia też inne godziny - jesteśmy elastyczni)
- wynagrodzenie podstawowe + premia za wyniki + premia świąteczna,
- możliwość wyrabiania płatnych godzin nadliczbowych,
- podwyższanie swoich kwalifikacji poprzez kursy, szkolenia rozwojowe i stanowiskowe,
- płatne urlopy,
- 100% płatnego chorobowego,
- ubezpieczenie zdrowotne, pakiet medyczny,
- dofinansowanie do ubezpieczenia na życie
- możliwość zakwaterowania,
- program poleceń pracowniczych – jeśli zatrudnimy kogoś, kogo polecisz, wynagrodzimy Ci to finansowo!

  • Praca Stare Babice
  • Operator maszyn Stare Babice
  • Operator Stare Babice
  • Stare Babice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851