Operator maszyn do przyuczenia
  • Buk, poznański, wielkopolskie
Buk
GF SERVICE
5. 10. 2024

Firma zajmująca się produkcją świeżych sałatek poszukuje kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn produkcyjnych (z możliwością przyuczenia)

Miejsce pracy: Niepruszewo (okolice Buku)

Zakres obowiązków:

Przygotowanie surowców do produkcji

Oklejanie i pakowanie produktów

Obsługa maszyn produkcyjnych

Kontrola jakości wyrobów

Oferujemy:

Stawkę godzinową: 33,44 zł brutto plus premie

Pracę w systemie dwuzmianowym: 10 godzin dziennie, 5-6 dni w tygodniu

Bezpłatne, ciepłe ubranie robocze

Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę po okresie wdrożeniowym

Zakwaterowanie w firmowym hostelu (koszt: 400 zł/miesięcznie, potrącane z wynagrodzenia)

Wymagania:

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (jeśli jej nie posiadasz, pomożemy w wyrobieniu)

Gotowość do podjęcia pracy od zaraz

  • Praca Buk
  • Operator maszyn Buk
  • Operator Buk
  • Buk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563