Operator maszyn do produkcji opakowań z tektury falistej
  • Stryków
Stryków, Stryków, Łódzkie, Polska
GATNER Packaging sp. z o. o. sp. k.
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • głównym zadaniem na tym stanowisku jest obsługa maszyn i urządzeń do produkcji opakowań z tektury falistej.

WYMAGANIA:
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • zdolności manualnych
  • doświadczenia przy samodzielnej obsłudze maszyn
  • dobrej organizacji pracy
  • odpowiedzialności, sumienności, zaangażowania
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • przejrzysty i konkurencyjny system wynagrodzeń – pensja zasadnicza + premia
  • możliwość rozwoju zawodowego - jasno ustalona ścieżka kariery
  • profesjonalny system szkoleń wstępnych przygotowujących do samodzielnej pracy
  • dobrą atmosferę pracy

  • Praca Stryków
  • Operator maszyn Stryków
  • Operator Stryków
  • Pracownik produkcji Stryków
  • Stryków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246