Operator maszyn do obróbki drewna
  • Czudec
Czudec, Czudec, Podkarpackie Voivodeship, Polska
ICF WOOD SP. Z O.O. SP.K.
9. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• obsługa maszyn do obróbki drewna: strugarki, czopiarki, prasy, szlifierki

• podawanie i odbieranie elementów z maszyny

• sortowanie ręczne elementów drewnianych

• utrzymanie ładu i porządku na stanowisku pracy

• zachowywanie wszelkich procedur jakościowych, BHP, dyscyplinarnych

WYMAGANIA:

• umiejętność pracy zespołowej

• wymagane zdolności manualne do wykonywania prostych czynności

• mile widziane doświadczenie przy pracy na linii produkcyjnej

• wymagana podstawowa umiejętność obsługi maszyn do obróbki drewna

• chęci do pracy

OFERUJEMY:

• praca dwuzmianowa

• umowa o pracę

• zatrudnienie na czas określony

• zatrudnienie od zaraz

  • Praca Czudec
  • Operator maszyn Czudec
  • Operator Czudec
  • Czudec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914