Operator maszyn
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad
12. 6. 2024

Jeżeli chcesz pracować w firmie, która jest liderem w branży projektowania oraz produkcji lotniskowych systemów sortowania i kontroli.
A przy tym masz doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą maszyn.
I do tego rysunek techniczny nie jest Ci obcy?
Świetnie się składa! Zapoznaj się z ofertą i aplikuj - oddzwonimy i opowiemy o szczegółach!
Miejsce pracy: Złotkowo
Oferujemy:
*umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
*pracę w systemie jednozmianowym (7-15), pn-pt
*pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie realizującej projekty na całym świecie
*ciekawą pracę dająca możliwość rozwoju i awansu
*pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, pakiety medyczne, karta sportowa)
Zadania:
*obsługa pras krawędziowych
*codzienna realizacja planów produkcyjnych i zamówień
*kontrola jakości wykonanych elementów
*dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyny
*utrzymywanie w należnym stanie technicznym narzędzi do prasy krawędziowej (stemple, matryce)
*regulacja i kontrola parametrów procesu
*wymiana narzędzi
Oczekujemy:
*umiejętności czytania rysunku technicznego
*doświadczenia w obsłudze maszyn (np. operator cnc, operator maszyn)
*umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi
*rzetelności i dokładności w wykonywaniu obowiązków
*zdolności manualnych
*komunikatywności
*zaangażowania, odpowiedzialności
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Praca Poznań
  • Operator maszyn Poznań
  • Operator maszyn budowlanych Poznań
  • Operator Poznań
  • Operator koparki Poznań
  • Operator wózków widłowych Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851