Operator maszyn
  • Baranowo
Baranowo, Baranowo, wielkopolskie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
27. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Czego wymagamy ?

- wykształcenia minimum zawodowego lub/i średniego technicznego lub/i mechanicznego

- doświadczenia na podobnym stanowisku oraz w obsłudze maszyn do produkcji artykułów papierowych lub w firmach o profilu drukarskim - będzie dodatkowym atutem

- umiejętności pracy w zespole

- odpowiedzialności za przestrzeganie procedur produkcyjnych, jakościowych i bezpieczeństwa pracy

- dokładności i rzetelności podczas wykonywania swoich obowiązków

- gotowości do pracy w systemie zmianowym

- otwartości na naukę i chęć szkolenia

Co mamy do zaoferowania ?

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

- po sprawdzeniu się możliwość umowy bezpośrednio przez pracodawcę

- wynagrodzenie miesięczne 5500 zł brutto

- pracę w systemie 3-zmianowym (6:30-14:30, 14:30-22:30, 22:30-6:30)

- wolne weekendy

- pełne wdrożenie stanowiskowe

- ubezpieczenie na życie PZU

- możliwość wewnętrznych szkoleń

- wygodny proces rekrutacji: rozmowa telefoniczna i zaproszenie na spotkanie z przełożonym bezpośrednio w firmie

  • Praca Baranowo
  • Operator maszyn Baranowo
  • Operator Baranowo
  • Baranowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179