Operator maszyn cyfrowych
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
WISS
13. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Firma zatrudni Operatora maszyn cyfrowych

WYMAGANIA:
  • dobra znajomość podstawowych narzędzi pomiarowych
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego
  • znajomość obsługi komputera
  • uprawnienia na wózki (mile widziane)

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca przy najwyższej klasy maszynach sterowanych numerycznie
  • stałą pensję oraz premię uznaniową
  • przyuczenie do wykonywania pracy na stanowisku oraz możliwość zdobycia nowych umiejętności
  • możliwość odbycia kursów
  • pakiet świadczeń socjalnych : karta sportowa, ubezpieczenie zdrowotne i medyczne

  • Praca Bielsko-Biała
  • Operator maszyn Bielsko-Biała
  • Operator maszyn budowlanych Bielsko-Biała
  • Operator Bielsko-Biała
  • Operator koparki Bielsko-Biała
  • Operator wózków widłowych Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183