Operator maszyn cukierniczych
  • Radzyń Podlaski
Radzyń Podlaski, Radzyń Podlaski, lubelskie, Polska
Dr Gerard Sp. z o.o.
17. 4. 2024

Dr Gerard to firma z długoletnią tradycją produkcji wyjątkowych ciastek, wafelków i słonych przekąsek. Posiada 2 zakłady produkcyjne, w których zatrudnia ponad tysiąc pracowników oraz zajmuje wysoką i ugruntowaną pozycję na rynku.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Główne zadania:

  • Ustawianie i kontrola parametrów maszyn wg. wymagań procesu technologicznego
  • Odpowiedzialność za jakość produktów
  • Przygotowanie surowców i półproduktów potrzebnych do produkcji
  • Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Wsparcie doświadczonych pracowników
  • Atrakcyjne premie
  • Wyjazdy integracyjne
  • Pakiet socjalny (m.in. świadczenia świąteczne, MultiSport)

Od kandydatów oczekujemy:

  • Książeczki sanitarno-epidemiologicznej
  • Zaangażowania i chęci do pracy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Praca Radzyń Podlaski
  • Operator maszyn Radzyń Podlaski
  • Operator Radzyń Podlaski
  • Radzyń Podlaski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179