Operator maszyn CNC - Tokarz - Frezer
  • Dębica
Dębica, Dębica, podkarpackie, Polska
Igloocar Sp. z o.o.
16. 3. 2024

Igloocar Sp. z o.o. –wiodący producent nadwozi chłodniczych i specjalistycznych.Założona w Polsce w 1978 roku firma Igloocar wykorzystuje swoje know-how w zakresie produkcji nadwozi izolowanych i specjalistycznych. Igloocar to uznana marka, a swoim zasięgiem obejmuje Polskę i Europę, będąc częścią grupy Petit Forestier, lidera na rynku nadwozi izolowanych.Nasi klienci to m.in. firmy zajmujące się wynajmem pojazdów, firmy zabudowujące, firmy transportowe.W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko operatora maszyn CNC.

Obowiązki

  • Obsługa obrabiarki sterowanej numerycznie,
  • Uzbrajanie oraz ustawianie narzędzi na obrabiarce CNC
  • Uruchamianie produkcji
  • Nadzór nad prawidłową pracą maszyny
  • Wykonywanie elementów na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej
  • Kontrola jakości produkowanych elementów
  • Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyny oraz porządku w miejscu pracy
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne średnie o specjalności operatora obrabiarek lub obróbki skrawaniem
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Dokładność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Praca zmianowa

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Ubezpieczenie grupowe dla pracowników
  • Szkolenia branżowe
  • Kursy języka angielskiego
  • Imprezy firmowe
  • Kartę MultiSport
  • Świadczenia z zakładowego funduszu socjalnego

  • Praca Dębica
  • Operator maszyn Dębica
  • Tokarz Dębica
  • Operator Dębica
  • Dębica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714