OPERATOR MASZYN CNC (TOKARKI/FREZARKI)
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
AUDIT HR Sp. z o.o.
18. 9. 2024

Obowiązki

  • Samodzielna obsługa tokarek i/lub frezarek CNC
  • Wpisywanie i korekta programu obróbczego
  • Proste pomiary produktu (wsparcie KJ)
  • Wymiana narzędzi i mocowań w maszynie

Wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Samodzielna obsługa maszyny
  • Gotowość do pracy w systemie II-zmianowym

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz umiejętności
  • Umowę o pracę
  • Ciągłą możliwość rozwoju i pogłębiania swoich umiejętności oraz kwalifikacji
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Rozbudowany fundusz świadczeń socjalnych

  • Praca Szczecin
  • Operator maszyn Szczecin
  • Operator maszyn budowlanych Szczecin
  • Operator Szczecin
  • Operator koparki Szczecin
  • Operator wózków widłowych Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584