Operator maszyn CNC - Ruda Śląska Chebzie
  • Ruda Śląska
Ruda Śląska, Ruda Śląska, Polska
PowerJobs Sp. z o.o.
14. 5. 2024

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie koordynatorów i terminowe wypłaty. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Zadania:

  • obsługa maszyn i urządzeń na dziale obróbki mechanicznej;
  • obsługa maszyn sterowanych numerycznie (CNC): montaż materiału w uchwytach, obróbka ręczna aluminiowych części (usuwanie ostrych krawędzi za pomocą nożyka, fazowanie otworów);
  • kontrola i pomiar części;
  • dbałość o wysoką jakość wytwarzanych komponentów;
  • pakowanie gotowych wyrobów.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie 4-brygadowym;
  • brak ograniczeń zdrowotnych do podjęcia pracy fizycznej;
  • zdolności manualne;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • wynagrodzenie z dodatkami 5400-5600 zł brutto/mies.;
  • możliwość przejścia w struktury firmy już po 3 miesiącach;
  • stałą opiekę koordynatora.

  • Praca Ruda Śląska
  • Operator maszyn Ruda Śląska
  • Operator maszyn budowlanych Ruda Śląska
  • Operator Ruda Śląska
  • Operator koparki Ruda Śląska
  • Operator wózków widłowych Ruda Śląska
  • Ruda Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322