OPERATOR MASZYN CNC - praca od zaraz!
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Euro Work
22. 5. 2024

Agencja Pośrednictwa Pracy EUROWORK od 18 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,
zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.
Dla naszego Klienta w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko:
OPERATOR MASZYN CNC
Miejsce pracy: Bielsko-Biała lub Pszczyna
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Czas trwania projektu: praca na dłuższy czas
Obowiązki:
Programowanie CNC
Ustawianie maszyny
Dobieranie narzędzi i parametrów roboczych
Obsługa maszyn CNC w celu precyzyjnej obróbki elementów
Ustawianie narzędzi, kontrola jakości i regulacja parametrów pracy
Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy
Współpraca z zespołem produkcyjnym w celu zapewnienia terminowego i efektywnego wykonania zleceń
Wymagania:
Znajomość technik obróbki skrawaniem
Znajomość narzędzi pomiarowych i rysunku technicznego
Wykształcenie zawodowe kierunkowe lub średnie techniczne
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Gotowość do pracy w systemie 2 lub 3 zmianowym
Co możemy Ci zaoferować?
Umowę o pracę z atrakcyjną stawką
Stabilne zatrudnienie na pełen etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Prace od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym bądź 3 zmianowym
Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń technicznych podnoszących kwalifikacje
Przyjazne środowisko pracy i wsparcie zespołu
Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
Profesjonalne podejście i kompleksowe wsparcie w procesie rekrutacji
Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476

  • Praca Katowice
  • Operator maszyn Katowice
  • Operator maszyn budowlanych Katowice
  • Operator Katowice
  • Operator koparki Katowice
  • Operator wózków widłowych Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018