Operator maszyn CNC/od zaraz
  • Ruda Śląska
Ruda Śląska, Ruda Śląska, Śląskie, Polska
LEIBER Poland GmbH sp. z o.o. oddział w Polsce
24. 4. 2024

Witaj w LEIBER Poland! Z zakładów w Niemczech oraz w Polsce w Rudzie Śląskiej po świat Porsche, Ferrari, Mercedes-Benz i wielu innych.
Naszą markę tworzy ponad 1000 wykwalifikowanych pracowników.
Operator maszyn cnc - bez doświadczenia/ Ruda Śląska, Chebzie
Zadania:
• montaż materiału na specjalnych uchwytach na maszynie CNC
• ręczna obróbka części za pomocą specjalnych narzędzi
• samodzielna ocena wyrobów pod kątem ich jakości
• pakowanie gotowych wyrobów do wysyłki dla klienta
• utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
Nasze wymagania:
• chęci do pracy
• dyspozycyjność na cały etat oraz gotowość do pracy w systemie
4-brygadowym
W LEIBER Poland oferujemy:
• umowę o pracę
• wynagrodzenie na okresie próbnym 25,40 zł brutto oraz podwyższenie stawki po okresie próbnym
• dodatek 800 PLN za pracę w systemie zmianowym
• przejrzysty system premiowy do 500 PLN miesięcznie
• jednorazową premię 1000 PLN za przepracowane 6 miesięcy
• premię za produktywność
• kafeterię MyBenefit
• dofinasowanie karty sportowej MultiSport
• możliwość uzyskania uprawnień
• ubezpieczenie na życie
telefon: 327729642
Zainteresowane osoby zapraszamy do wysłania swojej aplikacji
Z nami nauczysz się zawodu operatora pras od podstaw. Zapewnimy Ci osobę, która będzie Cię wspierała w codziennych obowiązkach. Będziesz odpowiedzialny/a za obsługę prasy w naszym zakładzie. Jeżeli będziesz chciał się rozwijać zapewnimy Ci niezbędne szkolenia podnoszące Twoje kwalifikacje.
Aby wziąć udział w prowadzanej rekrutacji, w treści przesłanego CV lub innych dokumentów aplikacyjnych należy zamieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez LEIBER Poland GmbH sp.z.o.o., oddział w Polsce sp. z o.o. danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych w celu prowadzonej rekrutacji na zasadach i w trybie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) oraz ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku”.
Podanie danych osobowych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych następuje z Pani/Pana wyłącznej inicjatywy i za Pani/Pana dobrowolną zgodą, która może być w każdym czasie odwołana. Cofnięcie zgody na przetwarzanie wskazanych danych osobowych nie będzie się wiązało z żadnymi negatywnymi konsekwencjami.
Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest LEIBER Poland GmbH sp.z.o.o., oddział w Polsce z siedzibą w Rudzie Śląskiej przy ul. Magazynowej 33, 41-700 Ruda Śląska.
Podane dane osobowe w przesłanych dokumentach aplikacyjnych będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego w okresie 6 miesięcy od dnia złożenia dokumentów aplikacyjnych oraz – w przypadku wyrażenia poniżej dodatkowej zgody – również w celu przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych w okresie roku od dnia złożenia dokumentów aplikacyjnych.
Po zakończonej rekrutacji dane osobowe będę archiwizowane przez LEIBER Poland GmbH sp.z.o.o., oddział w Polsce z siedzibą w Rudzie Śląskiej przez okres 3 lat w celu obrony ewentualnych roszczeń. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest dobrowolnie wyrażona przez Panią/Pana zgoda, która może być w każdym czasie wycofana (przy czym nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych), a także prawnie uzasadniony interes administratora (obrona ewentualnych roszczeń).
W każdym czasie przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Jeżeli mimo naszego wsparcia Pani/Pan uzna, że dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z przepisami obowiązującego prawa, przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Odbiorcami przetwarzanych przez LEIBER Poland GmbH sp.z.o.o., oddział w Polsce z siedzibą w Rudzie Śląskiej osobowych będą jedynie podmioty dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne LEIBER Poland GmbH sp.z.o.o., oddział w Polsce z siedzibą w Rudzie Śląskiej.

  • Praca Ruda Śląska
  • Operator maszyn Ruda Śląska
  • Operator maszyn budowlanych Ruda Śląska
  • Operator Ruda Śląska
  • Operator koparki Ruda Śląska
  • Operator wózków widłowych Ruda Śląska
  • Ruda Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228