Operator Maszyn CNC - Frezer CNC
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Harx Tooling Spółka z o.o.
21. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • prawidłowy dobór narzędzi, parametrów i ustawień dla prawidłowego i efektywnego wykorzystania materiałów
  • obsługa maszyn CNC ze sterowaniem Heidenhain (Frezarka 5 – osiowa)
  • umiejętność podstawowego programowania z poziomu maszyny
  • samodzielny dobór parametrów oraz narzędzi
  • kontrola wykonanych elementów zgodnie z rysunkiem technicznym
  • dbałość o wysoki poziom jakości i nowoczesności stosowanych rozwiązań
  • współpraca z innymi działami w zakresie terminowości i jakości produkcji

Nasze wymagania

  • znajomość obsługi frezarek CNC
  • doświadczenie minimum 1 rok
  • wiedza na temat technologii frezowania i doboru odpowiednich narzędzi i parametrów obróbki
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • preferowane wykształcenie techniczne
  • gotowość pracy w systemie 2 - zmianowym, od poniedziałku do piątku
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • samodzielne stanowisko, dużą swobodę działania i możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w dynamicznie, rozwijającej się firmie
  • kontakt z nowoczesną techniką (automatyzacja, robotyka, drukowanie 3D)
  • praca przy projektach dla koncernów, zajmujących się produkcją samochodów na całym świecie
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • benefity pozapłacowe – karta Multisport oraz opieka medyczna
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkach

  • Praca Poznań
  • Frezer Poznań
  • Operator maszyn Poznań
  • Operator maszyn budowlanych Poznań
  • Operator Poznań
  • Operator koparki Poznań
  • Operator wózków widłowych Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210