Operator Maszyn CNC - Frezer
  • Wilamowice
Wilamowice, Wilamowice, Śląskie, Polska
ZAKŁAD BUDOWY MASZYN I SYSTEMÓW STEROWANIA MGR INŻ. MARIUSZ KUCZMIERCZYK
6. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Profesjonalna obsługa i programowanie obrabiarek CNC (Heidenhain, Haas), zapewniająca wysoką precyzję i jakość wytwarzanych elementów,
  • Realizacja zadań zgodnie z projektami technicznymi, z dbałością o detale i zgodność z wymaganiami,
  • Aktywna współpraca z zespołem technologów w celu optymalizacji procesów produkcyjnych,
  • Dbanie o porządek i utrzymanie czystości na stanowisku pracy

WYMAGANIA:
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku operatora frezera CNC.
  • Wykształcenie minimum zawodowe, preferowane techniczne,
  • Biegła znajomość rysunku technicznego oraz zasad skrawania,
  • Doświadczenie w posługiwaniu się przyrządami pomiarowymi,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Wysoka dokładność, rzetelność i sumienność w wykonywaniu zadań.

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, z możliwością długoterminowej współpracy.
  • Pracę w systemie dwuzmianowym, w dynamicznym i wspierającym zespole.
  • Możliwości rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i doskonalenie umiejętności.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz zaangażowania w pracę.
  • Nowoczesne zaplecze techniczne oraz przyjazne środowisko pracy, gdzie cenimy innowacyjność i zaangażowanie.

Jeśli jesteś osobą, która spełnia powyższe wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, zachęcamy do przesyłania CV oraz listu motywacyjnego. Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

  • Praca Wilamowice
  • Operator maszyn Wilamowice
  • Operator Wilamowice
  • Wilamowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544