Operator Maszyn CNC (Frezarki/Wytaczarki)
  • Tychy, śląskie
Tychy
EWL Group
31. 8. 2024

W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991.

Dla naszego Klienta, wiodącego producenta ciężkiego sprzętu budowlanego, górniczego i przemysłowego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MASZYN CNC

Miejsce pracy: Tychy

Twoje zadania:

  • Obsługa frezarki lub wytaczarki CNC ze sterowaniem Heidenhain
  • Wykonywanie elementów zgodnie z rysunkiem technicznym
  • Pisanie prostych programów na maszynę numeryczną
  • Obsługa suwnicy i wózków widłowych (Pracodawca oferuje kursy)
  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym (6-14; 14-22; 22-6)

Od Ciebie oczekujemy:

  • Min. 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenia kierunkowego lub kursów z zagadnień obróbki skrawaniem
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego
  • Umiejętności obsługi narzędzi pomiarowych
  • Mile widziane uprawnienia UDT do obsługi urządzeń transportu bliskiego (suwnice, wózki widłowe)

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie bezpośrednio w firmie na podstawie umowy o pracę
  • Stawkę uzależnioną od doświadczenia (podstawa 5000-6000zł brutto) + dodatek zmianowy + premię uznaniową
  • Możliwość zobaczenia miejsca pracy przed podjęciem zatrudnienia
  • Bogaty pakiet szkoleń, indywidualne lekcje j. angielskiego
  • Benefity: prywatna opieka medyczna LuxMed, karta sportowa Multisport, grupowe ubezpieczenie PZU, pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, premie świąteczne, zapomogi)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocną przycisku APLIKUJ

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego: 663 682 237

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Aleje Jerozolimskie 160, 02-326 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: praca(małpa)ewl.com.pl.

  • Praca Tychy
  • Operator maszyn Tychy
  • Operator maszyn budowlanych Tychy
  • Operator Tychy
  • Operator koparki Tychy
  • Operator wózków widłowych Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536