Operator maszyn CNC, frezarki, tokarki
  • Olkusz
Olkusz, Olkusz, Małopolskie, Polska
Rolmetal
3. 8. 2024

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe ROLMETAL Sp. Jawna poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowiska: Operator maszyn CNC, tokarki, frezarki
Zakres obowiązków:
• obsługa maszyn CNC, tokarki, frezarki
• obsługa urządzeń pomiarowych
• czytanie rysunków technicznych
Nasze wymagania:
• minimum 3 lata doświadczenia w obsłudze obrabiarek CNC Fanuc, Siemens, Mazatrol
• bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
• wykształcenie średnie techniczne lub wyższe,
• umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
• samodzielne programowanie urządzeń,
• dyspozycyjność,
• umiejętności pracy w zespole.
Oferujemy:
• umowa o pracę
• wynagrodzenie 4500-5500 netto miesięcznie (w zależności od poziomu doświadczenia)
• stabilne warunki zatrudnienia
• premie
CV można składać osobiście w portierni zakładu przy ulicy Kluczewskiej 2A lub w wiadomości prywatnej. Pytania prosimy kierować na numer telefonu 725-900-500.

  • Praca Olkusz
  • Operator maszyn Olkusz
  • Operator Olkusz
  • Olkusz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544