Operator maszyn CNC
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
PW Hydrokob Bogumił Kobiela
11. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma z Katowic zatrudni operatora tokarki CNC, operatora frezarki CNC, tokarza konwencjonalnego.
Oferty wraz z CV prosimy kierować na podany e-mail
Oferujemy:
- Umowę o pracę
- Pełny wymiar czasu pracy
- Stabilne zatrudnienie
- Konkurencyjne stawki uzależnione od doświadczenia zawodowego
- Atrakcyjny system premiowy
- Opiekę koordynatora

Wymagania

 Wymagania:
- Wykształcenie zawodowe
- Znajomość rysunku technicznego- wymóg konieczny
- Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
- Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
- Umiejętność pracy i współdziałania w zespole
- Dokładność, rzetelność
- Dodatkowym atutem będzie znajomość oprogramowań: Sinumerik, Fanuk, Haidenhain, Mitsubishi

  • Praca Katowice
  • Operator maszyn Katowice
  • Operator maszyn budowlanych Katowice
  • Operator Katowice
  • Operator koparki Katowice
  • Operator wózków widłowych Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251